REKLAMACJE

Firma istnieje na rynku od 2008 roku i zajmuje się produkcją i montażem osłon okiennych i budowlanych w Państwa domach i budowach.Zgodnie z założeniami prowadzimy politykę JAKOŚĆ – OBSŁUGA – PROFESJONALIZM (JOP).Wciąż stawiamy na wybór najlepszych dostawców komponentów, wykorzystywanych w produkcji, z zachowaniem należytych proporcji JAKOŚĆ – CENA, a doświadczenie oraz rzetelność, podnoszone nieustannie, pozwalają na utrzymanie wysokiej oceny obsługi.

Oferta firmy to produkcja, montaż, serwis, automatyka oraz przeróbki osłon okiennych oraz produktów budowlanych. W tym również znajdą Państwo stolarkę okienną, drzwiową, parapety oraz bramy garażowe.Pracując nad ciągłym doskonaleniem świadczonych przez firmę produktów i usług, szczególnie skoncentrowano się na dążeniu do osiągnięcia najwyższej jakości produktów oraz redukcji czasu realizacji zamówień i dostaw do Klientów. Obecnie DARK-ROLL oferuje doskonałe jakościowo wyroby oraz bardzo konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do dowolnej lokalizacji znajdującej się na terenie kraju.

Naszym celem jest zadowolenie oczekiwań naszych Klientów.

Rekomendacje

Od początku działalności i funkcjonowania firmy na rynku lokalnym oraz krajowym obsłużyliśmy już setki klientów indywidualnych.

 

W tym czasie z Naszych usług korzystały również podmioty gospodarcze, oraz firmy
mające znaczączy wpływ na funkcjonowanie rynku. Możemy pochwalić się z obsługi
takich firm jak:

KONTAKT Z NAMI

E-mail

dark-roll@wp.pl
dark-roll@dark-roll.pl

Telefon

664-92-39-09
42 215-55-75
GG: 49866474

Adres

ul. G. Narutowicza 4
95-200 Pabianice
NIP: 731-184-89-02

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9:00 - 17:00
Sb: nieczynne

Wypełnij formularz